• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC Tarafından Üretilecek Yeni Nexusların Render Videosu Ortaya Çıktı!

HTC Tarafından Üretilecek Yeni Nexusların Render Videosu Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
HTC Tarafından Üretilecek Yeni Nexusların Render Videosu Ortaya Çıktı!
Google'ın bu sene HTC'ye verdiği Nexus telefon üretiminde Marlin ve Sailfish kod adlı modellerin tasarım render videosu ortaya çıktı.
Bu sene HTC tarafından gelecek olan yeni Nexus telefonlar merakla bekleniyor. Şimdiye kadar birçok detayı ortaya çıkan cihazların ise bu sefer render videosu hazırlandı. Techconfigurations adlı ekip tarafından elde edilen bilgiler ışığında hazırlanan HTC Nexus render videosuna bakıldığında bir iPhone, bir HTC One A9 tasarımına yakın bir Nexus cihazı göreceğimizi anlıyoruz.

Marlin ve Sailfish kod adlarına sahip olan cihazlar, tasarımsal olarak oldukça farklı ve Nexus camiası açısından yenilikçi olacaklara benziyor. Teknik özellikler noktasında yakın olmaları beklenen cihazlardan söylenti olarak dolaşan özellikleri ise şu şekilde olacak;
 

HTC Nexus Marlin olarak bilinen ve Nexus 5X'in devamı olacak cihazda 5 inç 2K Super AMOLED ekran, Qualcomm Snapdragon 820 işlemci, 4GB RAM, 32GB depolama, 12MP arka ve 8MP ön kamera, USB Type-C bağlantı, parmak izi okuyucusu, 2.770mAh batarya gibi özellikler bekleniyor.

Nexus 6P'in devam modeli olacak olan Nexus Sailfish'te ise 5.5 inç 2K Super AMOLED ekran, Qualcomm Snapdragon 823 işlemci, 4GB RAM, 128GB depolama 12 MP arka ve 8 MP ön kamera, USB Type-C bağlantı, parmak izi okuyucusu ile 3.450mAh batarya gibi farklı detaylar olabilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0