• Anasayfa
  • Mobil
  • Bu Sefer de Huawei'den Hangi Telefonların Android 6.0 Güncellemesi Alacağı Belli Oldu!

Bu Sefer de Huawei'den Hangi Telefonların Android 6.0 Güncellemesi Alacağı Belli Oldu!

2
0
0
0
0
Android'in yavaş yavaş yayılmaya başlayan son sürümü Marshmallow adını alan 6.0 için bu sefer de Huawei hangi cihazlarını bu sürüme yükselteceğini duyurdu.
Android Marshmallow deneyimi şu anda Nexus cihazları tarafından deneyimlenmeye başladı bile. Büyük farklılıklar olmasa da iyi manada yeniliklere sahip olan bu sürüm çıktı çıkali haliyle birçok telefon kullanıcısı Android 6.0 sürümüne geçmeyi istiyor.

Bazılarının şindiden Custon ROM ile geçişlerini yaptığını biliniyor olsa da asıl iş "resmi" olarak yani OTA güncellemesi ile ne zaman geleceği konusunda merak ediliyor. Şimdiye kadar birkaç firmadan gelen hangi cihazlarına güncelleme vereceği durumunda en çok kullanıcılarını sevindiren firma ise Sony oldu. Şimdiye kada Motorola, HTC, Sony, Samsung gibi firmalar güncellenecek telefonlarını açıklamıştı ve sıra Huawei'ye geldi.Firmanın resmi olarak açıklamasıyla tamı tamına 14 cihazı Android Marshmallow deneyimini kesin olarak yaşayacağı belli oldu. Ben de sizleri fazla meraklandırmadan güncellenecek cihaz listesine geçeyim;
 

 Huawei Tarafından Android 6.0'a Güncellenecek Telefon Listesi;


* Ascend G7 Plus
* Ascend G7
* G8
* Honor 4C
* Honor 4X
* Honor 6
* Honor 6 Plus
* Honor 7
* Honor 7i
* Mate 7
* Mate S
* MediaPad X2
* P8
* P8 MaxKasım ayı ile beraber dağıtımına başlanacağı açıklanan Marshmallow güncellemesi sadece bu cihazlara gelecek. Dünya genelinde sevilen ve satış rakamları olarak dikkat çeken Huawei Ascend P7 ise geçtiğimiz günlerde aldığı Android 5.1.1 güncellemesi ise son güncellemesi olmuş oldu.

Ayrıca şimdiye kadar belli olan tüm Android Marshmallow güncellemesi alacaklar listesine buradaki bağlantıdan bakabilirsiniz.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0