Huawei Ascend GX1 Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Huawei'nin yeni tablet modeli GX1'in görüntüleri ve teknik özellikleri sızdı!
Bildiğiniz üzere dünya mobil piyasası önemli ve bilindik markaların yanında daha az bilinen fakat iyi ürünler çıkaran şirketler var. Hatta bazı firmalar ise o bilindik dediğimiz firmalar kadar ünlenip takip edilmeye başlandı.

Bunlardan belki de en önemlisi olan Huawei firması ülkemizde de satışa sunulan ürünleri olan bir marka. (Hatta Galatasaray'a forma sponsoru bile oldu adamlar.) Özellikle Ascend model serileri ile ön plana çıkan Huawei firması artık global pazarda söz sahibi firmalardan biri haline geldi.

Yine bu firmanın yeni çıkacak telefonu olan SC-L00 kodlu Huawei Ascend GX1 modelinin resimleri ve detayları ortaya çıktı.


 

 Huawei Ascend GX1 Teknik Özellikleri


6" HD Çözünürlükte Ekran
1.4Ghz Dört Çekirdekli İşlemci
1GB RAM
8GB Depolama Kapasitesi
8MP Arka, 2MP Ön Kamera
3.500mAh Batarya
Android 4.4.2 Kitkat İşletim Sistemi
161x84.5x9.55mm Boyut

Görüşüş itibarı ile Huawei Ascend Mate 7'den büyük ve oval olan cihaz teknik özellikler bakımından akrabasının gerisinde kalıyor.Elimizde olan bilgilerin bu aşamada kısıtlı olduğu cihazın tanıtımı ile daha detaylı inceleyebileceğimiz cihazın Çin'deki satış fiyatı 1.590 Çin Yuanı olarak görülüyor. Ortalama olarak 600TL civarında gibi bir fiyata tekabül eden Ascend GX1 büyük boyutlu ama ekonomik bir cihaz arayanlar için sunulacağını düşünebiliriz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0