• Anasayfa
  • Mobil
  • Huawei Ascend Mate 7 Mini'nin Özellikleri Sızdırıldı!

Huawei Ascend Mate 7 Mini'nin Özellikleri Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
Huawei'in yeni çıkacak telefonu Ascend Mate 7 Mini'nin özellikleri sızdırıldı ve telefon hiçte kötü görünmüyor.
Çinli marka Huawei, dahil olduğu akıllı telefon piyasasında sesini duyurmak için son zamanlarda birçok yenilik yapıyor, telefonlarını iyileştiriyor. Bu özelliklerden birisi Honor 7i ile karşımıza çıkacak olan sürgülü kamera modülü.

Farklı telefonlarına bir yenisini daha eklemek isteyen Huawei, çıkaracağını duyurduğu Ascend Mate 7 Mini'nin özelliklerini daha resmi olarak açıklanmadı. Fakat birçok telefonun piyasaya çıkmadan önce yaşadığı olaylardan birisi olan özelliklerin sızdırılması olayı, Ascend Mate 7 Mini'nin de başına geldi. Direkt telefonun kendi ekranından bilgileri alınarak paylaşılan Ascend Mate 7 Mini'nin özellikleri, oldukça iyi görünüyor.Tam olarak ismi açıklanmamış olsa da çoğu platformda, önceki modelin daha küçüğü olduğu için adından "Ascend Mate 7 Mini" olarak söz edilen telefon, Android 5.1 Lollipop sürümlü işletim sistemini kullanacak. 4.7 inch ekran boyutuna ve 1080p ekran çözünürlüğüne sahip olacak. 8 çekirdekli Huawei Kirin 935 işlemci ile çalışacak telefon bunun yanı sıra 3Gb RAM'i ile kullanıcıları ile buluşacak. 

En önemli ve beklenmedik olan detay ise telefonda bulunacak olan parmak izi sensörü. Sensörün, telefonun önceki modeli olan Huawei Ascend Mate 7'da bulunmasına rağmen bu modelde bulunmayacağı yönünde bazı söylentiler vardı.Telefonun hangi tarihte piyasaya sürüleceği henüz kesin değil.

Kaynak: Phandroid
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0