• Anasayfa
  • Mobil
  • Çerçevesi Olmayan Huawei Ascend Mate 7'nin Lansmanı Yapıldı

Çerçevesi Olmayan Huawei Ascend Mate 7'nin Lansmanı Yapıldı

0
0
0
0
0
​Huawei, bugün G7 ile birlikte Mate 7’yi de Türkiye’de satışa sundu. Yüzde 95’lik metal gövdesiyle oldukça sağlam bir yapıda çıkan Huawei’nin yeni telefonu, dar çerçevesiyle oldukça ilgi çekici bir görünüme sahip.
Huawei, bugün G7 ile birlikte Mate 7’yi de Türkiye’de satışa sundu. Yüzde 95’lik metal gövdesiyle oldukça sağlam bir yapıda çıkan Huawei’nin yeni telefonu, dar çerçevesiyle oldukça ilgi çekici bir görünüme sahip.
 
7,9 mm inceliğinde ve 185 gram ağırlığında olan Mate 7, Full HD çözünürlüklü ve JDI Nega-NEO teknolojisine sahip 6 inçlik ekranıyla geliyor.  Dört çekirdekli 1.8GHz’lik A15 ve dört adet 1,3 GHz’lik A7’den gücünü alan cihazın pil kapasitesi ise 4100mAh. Mate 7’de normal, akıllı ve ultra olmak üzere üç farklı güç tasarruf modu bulunuyor. Bu modları kullanarak telefonunuzun pil ömrünü daha ergonomik bir şekilde kullanabilirsiniz.


 
Cihaz, 1080p video kaydedebilen 13 megapiksellik arka kamera ve 5 megapiksellik ön kameraya sahip. Arka kısımdaki parmak izi okuyucusu sayesinde telefonun kilidini açabilir, farklı izler için farklı erişim yetkileri atayabilirsiniz.
 
Ocak ayında ülkemizde satışa sunulacak olan Mate 7’nin fiyatı ise açıklanmadı.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0