• Anasayfa
  • Mobil
  • Huawei Ascend P8’in Yeni Görüntüleri Çıktı

Huawei Ascend P8’in Yeni Görüntüleri Çıktı

0
0
0
0
0
​Huawei, 15 Nisan’da İngiltere’nin başkenti Londra’da yeni akıllı telefonu Ascend P8’i duyuracak. 1 aydan kısa bir süre kalmasına rağmen telefonla ilgili görüntüler de artmaya başladı.
Huawei, 15 Nisan’da İngiltere’nin başkenti Londra’da yeni akıllı telefonu Ascend P8’i duyuracak. 1 aydan kısa bir süre kalmasına rağmen telefonla ilgili görüntüler de artmaya başladı. Cihazın son prototip fotoğraflarına baktığımızda oval kenarlara ve metal çerçeveye sahip olduğunu görüyoruz. Fakat cihazın alt kısmına baktığımızda, bize çok bilindik bir akıllı telefonu hatırlattı.

Hoparlör boşlukları ve şarj portuna baktığımızda Ascend P8’in, iPhone 5S ve iPhone 6 tasarımının etkisinde kaldığını görüyoruz. Bu zamana kadar ortaya çıkan tüm görsellere baktığımızda ise Ascend P8’in oldukça ince bir tasarımla geleceğini söylemek mümkün.

Huawei Ascend P8’in 1080 x 1920 piksel çözünürlükte 5.2 inç ekrana sahip olması bekleniyor. 8 çekirdekli Kirin 930 işlemciden gücünü alması beklenen cihazın 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza, 13 megapiksel arka kamera ve 2600mAh gücünde bataryaya sahip olması bekleniyor. Android 5.0 Lollipop işletim sisteminin kullanılacağı cihazın arayüzünü ise Emotion UI oluşturacak. 
Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0