• Anasayfa
  • Mobil
  • Huawei’nin Üreteceği Nexus’un Sıra Dışı Kamerası Merak Uyandırıyor

Huawei’nin Üreteceği Nexus’un Sıra Dışı Kamerası Merak Uyandırıyor

0
0
0
0
0
Google’ın saf Android işletim sistemine sahip olan Nexus serisi telefonlarının Huawei tarafından üretilecek olan versiyonu son zamanların en çok merak edilen telefonlarından biri ve bu yıl piyasaya çıkacak cihazla ilgili sürekli yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.
Cihaza ait son gelen görüntülerde arka kamera modülünün olduğu bölgenin sıra dışı bir şekilde kabarık olduğu göze çarpıyor ve bu kısım tasarımına alışılmışın dışında bir görüntü veriyor.

5.7 inç ekran boyuna sahip olacak olan cihaza bir de LG’nin üreteceği 5.2 inçlik bir model eşlik edecek.

Birbirine çok yakın tasarıma sahip olacak gibi görünen bu cihazların her ikisi de yuvarlatılmış köşelere ve hafif kavisli bir arka kapağa sahip olacak.

Cihazların ön yüzünde ise hem üst, hem de alt tarafta bulunan hoparlör kısımlar ses kalitesi konusunda da fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

iNexus.co isimli kaynağın ortaya çıkardığı bu görüntüler, bu özelliklerinin yanı sıra telefonun kamera kısmında bir kabartı olduğunu gösteriyor ve neden böyle bir mobüle ihtiyaç duyulduğu henüz bilinmiyor. Kamera modülüne ait olan laser autofocus gibi sistemlere yuva olacak olan bu bölümün tam olarak neler içereceği bilinmiyor; ayrıca normal bir kamera kullanılıyor olsa da cihazın kamera modülünün izin verdiğinden daha ince olması da ihtimaller arasında.

Her iki cihazın da ne zaman tanıtılacağı veya piyasaya çıkacağı bilinmiyor; hatta bu cihazların resmi olarak şu an geliştirilmekte olduğu bile kesinlik kazanmış değil; ancak eğer gerçekten LG ve Huawei bu yıl piyasaya çıkacak iki yeni Nexus cihaz geliştiriyorsa Sonbahar bitmeden bu cihazlarla tanışacağımızı söyleyebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0