• Anasayfa
  • Mobil
  • Huawei'nin Nexus'una Ait Render Videosu Sızdırıldı!

Huawei'nin Nexus'una Ait Render Videosu Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
Huawei'nin Nexus'una Ait Render Videosu Sızdırıldı!
Merakla beklenen yeni Nexus'lardan birisi olan Huawei Nexus'un render görüntüleri sızdırıldı.
Google'ın merakla beklenen yeni Nexus telefonunun hem Huawei hem de LG'den geleceğini, iki farklı Nexus sunulacağını daha önceden yaptığımız haberlerde bildirmiştik. Ufak detayları sızan iki telefondan ilk ciddi sızıntı dün, bu haberimizde de paylaştığımız gibi LG cephesinden gelmiş ve telefonun render görüntüleri ortaya çıkmıştı. Şimdi ise benzer sızıntı, Huawei'nin yeni Nexus'undan geldi.

Tıpkı LG'nin Nexus'unda olduğu şekilde render görselleri sızan Huawei Nexus, özellikle tasarım konusunda kafalarda olan çoğu soru işaretini de gidermiş durumda.
 

Görüntülerden de anlaşılacağı üzere, Huawei'nin Nexus'unda tıpkı LG'de bulunduğu gibi metal kasa ve parmak izi sensörü gibi özellikler bulunmakta. LG'nin aksine ise Huawei, telefon kamerasını tam ortaya yerleştirmek yerine biraz daha kenara doğru çekmiş. Son olarak dikkatimizi çeken şey ise, akıllı telefonlarda yavaş yavaş yayılmaya başlayan Type-C microUSB girişi.

Bunların dışında telefonun daha önceden sızdırılan özelliklerinden detaylı şekilde bahsettiğimiz haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Huawei Nexus'un Ekim ayında duyurulması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0