• Anasayfa
  • Mobil
  • Huawei’nin Üreteceği 2015 Nexus’a Ait En Net Görüntüler Paylaşıldı

Huawei’nin Üreteceği 2015 Nexus’a Ait En Net Görüntüler Paylaşıldı

1
0
0
0
0
Bu yıl LG ile birlikte 2015 model Nexus cihazların üreticiliğini yapacak olan Huawei’ye ait cihazın fotoğrafları paylaşıldı.
Artık LG ve Huawei’nin yeni Nexus modellerini üretecek firmalar olması kesinlik kazandı. AnTuTu değerleri, cihazların özellikleri derken yavaş yavaş kendileri de görünmeye başladı. Son birkaç yıldır akıllı telefon konusunda sızdırma haberleriyle dünya genelinde üne kavuşmuş olan NoWhereElse sitesi, Huawei’ye ait olduğu belirtilen yeni Nexus’un olduğu fotoğrafları paylaştı.

Paylaşılan görsellerde Huawei’nin ön ve arka kısmı net bir şekilde görülüyor. Ayrıca daha önce paylaşılan bilgilerle de neredeyse birebir örtüşüyor. Metal kasaya sahip olan gövdeyle birlikte ayrıca gövdenin arka kısmında parmak izi tarayıcısının olduğu görülüyor. Biliyorsunuz ki Google, 6.0 Marshmellow ile Android cihazlara parmak izi tarayıcılarına destek sağlamaya başlayacak. Bu yüzden cihaz, çok yüksek ihtimalle 6.0 Marshmellow işletim sistemiyle birlikte gelecek.Cihazın ekran boyutu ise henüz bilinmiyor fakat söylentiler büyük ihtimalle 5.7 inç büyüklüğüne sahip olacağı yönünde. Yani phablet modeller arasında yerini alacak. Diğer beklenen özellikleri ise 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci ve 3500mAh gücünde batarya.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0