• Anasayfa
  • Mobil
  • Huawei'nin Üreteceği Nexus'ta Kirin 950 Sesleri!

Huawei'nin Üreteceği Nexus'ta Kirin 950 Sesleri!

0
0
0
0
0
Merakla beklenen iki Nexus telefonundan birini üstlenen Huawei, telefonunda çipset olarak bir canavarı seçebilir.
Google'dan bu sene çok ilginç bir Nexus hamlesi gelecek ve hem LG'den hem de Huawei'den iki farklı Nexus göreceğiz. Her iki telefon hakkında da gün geçtikçe gerek donanımsal gerekse yazılımsal sızdırmalar oluyor, bu sızdırmaların ışığında bizde bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Hatırlayacaksınız bir süre önce bu haberimizde sizlere Huawei'nin yapacağı Nexus modeli için sızdırılan render görüntülerini sunmuştuk. Şimdi ise AliExpress'de ortaya çıkan bir telefon kılıfı, görsellerin gerçekliği doğrular nitelikte.

AliExpress sitesinde satışa sunulan telefon kılıfı, çıkık kamerası, kameranın hemen altında bulunan parmak izi sensörü ve çift LED flaş için olan kısmı ile, resmen ''ben yeni Huawei Nexus'un kılıfıyım!'' diye bağırıyor. Çünkü bu özellikler, Huawei'nin render görüntülerinde karşımıza çıkan Nexus'un özellikleriyle birebir uyuşmakta.
 
 

Bununla birlikte telefonda oldukça önemli, kilit konumda biz özellikle de sızdırıldı. Hollanda kaynaklı bir sitenin haberine göre, Huawei'nin Nexus modelinde çipset olarak daha önce çıkan Snapdragon 810 söylentilerinin aksine Kirin 950 olacak. Tabi bu ister istemez yeni Nexus'u bekleyenlerde bir heyecan yaratacaktır. Çünkü bugün yaptığımız bu haberde de belirttiğimiz gibi, Kirin yapılan testlerde ne Exynos 7420 tanıdı, ne de Snapdragon. Bu sebepten yeni Nexus'un piyasadaki yeri ve iddiası değişebilir.Önümüzdeki günlerde neler olacak, telefondan ne gibi haberler gelecek, bekleyip göreceğiz.

Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0