• Anasayfa
  • Mobil
  • Huawei'nin Yeni Honor Modelinde Sürgülü Ön Kamera Olacak!

Huawei'nin Yeni Honor Modelinde Sürgülü Ön Kamera Olacak!

0
0
0
0
0
Huawei'nin ortaya çıkan yeni telefonu, barındırdığı özellik ile oldukça konuşulacağa benziyor.
Akıllı telefon pazarında artık her geçen gün yeni bir telefon ortaya çıkıyor. Bundan sebeptir ki kalkıp yeni bir telefon almak istediğimizde bir türlü karar veremiyor, sürekli olarak birkaç modelin arasında kalıyoruz.

Tabi bu durum, yani piyasada oldukça farklı çeşitte telefonun bulunması ne kadar iyidir ya da ne kadar kötüdür orası tartışılır. Ancak telefon üretici firmalar, bu denli cihaz fazlalığının olduğu bir ortamda kullanıcılara yeni ve farklı şeyler sunmak adına birbirleriyle müthiş bir yarış içinde. Bu bağlamda da Huawei, yeni telefonunda bulunan özellik sayesinde çok konuşulacağa benziyor.ATH-AL00 adlı Honor modeli ile TENAA kayıtlarında görülen Huawei, kamera sistemine bambaşka bir boyut katabilir. Telefona bakıldığı zaman göze farklı gelen hiçbir şey bulunmuyor. Gayet sıradan, ince çerçeveli, arkasında LED flaş kameralı bir telefon. Ancak telefonun ön kamerası ortalıkta yok. İlk başta ''ya bu devirde ön kamerasız telefon mu olur be Huawei?'' diyebilirsiniz. Ancak işin aslı oldukça farklı ve yaratıcı.Huawei, muhtemelen ön kısımdan yani telefonun ekran ve çerçeve boyutundan daha çok yararlanma adına süper bir çözüm bulmuş ve ön kamerayı arka kameranın üstüne yerleştirmiş. Üstteki fotoğrafta da gördüğünüz gibi, telefonun yan tarafında bulunan tuşa basıldığı zaman arka kamera platformu yukarı doğru yükseliyor ve platformun ön kısmında, telefonun ön kamerası beliyor.

Çift flaşlı ön kameraya sahip olan yeni Huawei Honor modeli, 3GB ve 4GB RAM olmak üzere iki şekilde karşımıza çıkacak. 3GB'lık modelinde 16GB, 4GB'lık modelinde ise 64GB dahili depolama alanı bulunmakta. Bakalım Huawei'nin sunduğu bu ilginç sistem, bir sonraki modellerde ne şekilde karşımıza çıkacak?

Kaynak: PhoneArena
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0