• Anasayfa
  • Mobil
  • Buz Devri'nin Mobil Oyunu "Ice Age Avalanche" Çıktı

Buz Devri'nin Mobil Oyunu "Ice Age Avalanche" Çıktı

15
3
0
0
0
Animasyon filmlerinin efsanelerinden Ice Age, yani Buz Devri, Gameloft yapımı yeni bir oyun ile Android, iOS ve Windows Phone platformlarındaki yerini aldı.
Animasyon filmleri genellikle küçük yaşlardaki kişilerin ilgisini çekiyor olsa da yaş farketmeden herkes tarafından sevilerek izlenen yapımlardandır. Bunlar arasında kült olarak efsaneleşen Buz Devri serisi ise büyük küçük demeden takip edilen bir filmdir.

Sid, Manny, Diego gibi karakterlerin süslediği filmin favori karakteri tabii ki Sid, yani en azından ben Sid'in Türkçe seslendirmesini dahi çok fazla severim ve hatta orjinal dilinden bile nedense daha başarılı gelir.İşte bu efsane seri filminin Gameloft tarafından bir oyunu yapıldı. Ancak işin üzücü tarafı sadece Ice Age filminin adının kullanılmış olması.

Bulmaca tarzında olan oyun oldukça Candy Crush oyununu andırıyor. Aradaki sinematikler ve bazı detaylarla Buz Devri'nin yedirilmiş hali gibi görünen Ice Age Avalanche'de para birimimiz tabii ki de meşe palamudu. Ayrıca oyun içi satın almalar ile para ödeyerek meşe palamudu ve diğer geliştirmeleri satın alabileceğiniz oyun her iki platformda da ücretsiz olduğunu ve tamamen Türkçe dil desteği sunduğunu da belirtelim.

Hem Candy Crush tarzı oyunları seven hem de Buz Devri hayranlarından iseniz bu oyun kesinlikle çok hoşunuza gidecektir.
 

Oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz;
 
  Ice Age Avalanche (Buz Devri Avalanche) İndir [ÜCRETSİZ]
15
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
15
3
0
0
0