• Anasayfa
  • Mobil
  • İddialar Güçleniyor: Samsung'un Yeni Note Modelinin Adı Büyük İhtimalle Galaxy Note 7 Olacak

İddialar Güçleniyor: Samsung'un Yeni Note Modelinin Adı Büyük İhtimalle Galaxy Note 7 Olacak

0
0
0
0
0
Daha önce söylenti olarak ortaya çıkan Samsung'un yeni Note modelinin adının Galaxy Note 7 olacağına yönelik iddialar bu sefer çok daha ciddi.
Samsung’un birkaç ay sonra yapacağı lansmanla tanıtacağı yeni Note modelinin adının Galaxy Note 7 olacağına yönelik iddialar giderek artıyor. Samsung tarafından teyit edilmiş bir bilgi olmasa da Çinli kaynaklar, yeni modelin adının Galaxy Note 7 olacağını şimdiden açıklamış durumdalar.

Geçtiğimiz yıl Galaxy Note 5 olarak duyurulan ve bu yıl çıkan Galaxy S7 ve S7 edge modellerinden sonra kullanıcılarda ‘eski bir model’ gibi algılanmasının önüne geçilmesi için Note 6 yerine Note 7 isminin kullanılacağına dair bir haber yayınlayan SamMobile, Çin’den bunu doğrulayacak ciddi bir sızıntıya ulaştığını belirten bir haber daha yayınladı. 

Weibo’dan bir kullanıcının aşağıda paylaştığı görselde, yeni Note modelinin Galaxy Note 7 ismiyle geleceği görülüyor. Yine de bunun ısrarla ‘resmi’ bir bilgi olmadığını belirten site, tek bir görsel üzerinden kesin yargıya varılmasının çok anlamsız olacağını söylüyor (çok temkinli yaklaşıyorlar ama olması gereken de zaten bu).Samsung’un yeni cihazını duyuracağı lansman tarihinin Ağustos ayının başında (2 Ağustos) olacağı iddia ediliyor olsa da kesin bilginin en geç bu ayın sonuna kadar açıklanması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0