• Anasayfa
  • Mobil
  • Bu Uygulamayı Kullanmadan Sakın Telefonunuza Akıllı Demeyin

Bu Uygulamayı Kullanmadan Sakın Telefonunuza Akıllı Demeyin

0
0
0
0
0
IF, akıllı telefonunuzu akıllı ev aletlerinin yanı sıra telefonunuzdaki uygulamaları birbirine bağlayan mükemmel bir uygulama.
Bu uygulamayı nasıl anlatsak, neresinden başlasak bilemedim ama ilk olarak gerçekten çok işe yaradığını söyleyerek başlayayım. Şöyle ki sosyal medya hesaplarındaki fotoğraflarınızdan sıkıldınız ve değiştirmek istiyorsunuz. IF ile belirleyeceğiniz komut dizisini uygulayarak örneğin Instagram’da fotoğrafınızı değiştirirken aynı anda Facebook’ta da değişmesini sağlayabilirsiniz. Ya da Facebook’tan etiketlendiğiniz bir fotoğrafınızı Dropbox hesabınıza otomatik olarak indirme komutunu da verebilirsiniz. Buna benzer birçok reçete oluşturarak sosyal medya profillerinizden birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunların dışında çok daha farklı fonksiyonlar da uygulayabilirsiniz. Örneğin ‘Yarın yağmur yağacaksa bana mail at’ diyerek yarınki havanın size yapacağı kötü şakadan önceden haberdar olabilirsiniz. Ya da “New York Times’ta içerisinde ‘Türkiye’ kelimesi geçen bir makale yayınlanırsa bana haber ver” dediğinizde, ülkemizle ilgili küresel anlamda çıkan haberlere ulaşabilirsiniz. İşin özü, bu tarz reçetelerle en azından monoton geçen hayatınıza ufak da olsa bir renk katmış olursunuz.Peki IF nasıl kullanılır?
 
  • Öncelikle e-mail hesabınızda IF’e üye olun
  • My Recipes bölümündeki (+) simgesine dokunun
  • Collections, recommended, all time bölümünde işinize yarayacak olan reçeteyi seçin

Hangi uygulamalarda kullanılır?

iOS ve Android platformları için Facebook, Dropbox, Instagram, Twitter ve Gmail’in yanı sıra Nest Termostat, Fitbit ve Philips Hue Lightbulbs gibi akıllı ev aletleriyle birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca her iki platformun diğer tüm işlevleri de uygulama içerisinde yer alıyor.

Ücretsiz olan uygulamayı aşağıdaki bağlantılar üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.
 
  IF

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0