• Anasayfa
  • Mobil
  • Şimdiye Kadar Üretilen Tüm iPhoneların Kıyaslaması!

İlk iPhone'dan iPhone SE Modeline Kadar Dünyanın En Kapsamlı iPhone Karşılaştırması!

0
0
0
0
0
İlk iPhone'dan iPhone SE Modeline Kadar Dünyanın En Kapsamlı iPhone Karşılaştırması!
İlk çıkan 2G destekli iPhone'dan son çıkan iPhone SE modeline kadar tüm iPhoneları tek bir karşılaştırma videosunda izleyebilirsiniz.
Apple'ın kurulduğu tarihten bu yana toplamda 13 tane telefon üretmesine rağmen binlerce telefon üreten firmaları yanına yaklaştırmayan bir durumu olduğunu hepimiz biliyoruz. Genellikle sektörü yönlendiren firma, aynı zamanda yeniliklere de ayak uyduruyor elbet. İlk iPhone'dan bu yana sırasıyla iPhone 2G, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus ve en son iPhone SE modelini duyuran firma, bu telefonlar ile milyonlar sattı.

Peki ya hiç iPhone 2G'den iPhone SE'ye kadar yapılan bir kıyaslama görmüş müydünüz? Sanırım hayır. Çünkü piyasada 4'ten öncesi zor bulunduğu için bu kadar geniş kapsamlı bir kıyaslama maalesef yapılamıyordu. Hatta 2G ile 6S Plus ya da SE'nin kıyaslanması da sadece şovdan ibaret olur.
 

Yukarıda ilk olarak ısınma turu amacıyla görebileceğiniz bizim tarafımızdan yapılan iPhone SE, iPhone 6S, iPhone 6 Plus ve iPhone 5S kıyaslamalarımızı izleyebilirsiniz. Ama "Yok ben hepsini göreceğim, merak ettim" diyorsanız aşağıdaki videodan da EverythingApplePro adlı Apple ürünlerine odaklı kanaldan ilk iPhone'dan iPhone SE'ye kadar tanıtılmış tüm iPhone modellerine ait kıyaslamayı görebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0