• Anasayfa
  • Mobil
  • Bugüne Kadar Play Store'dan Kaç Uygulama İndirilmiştir?

Bugüne Kadar Play Store'dan Kaç Uygulama İndirilmiştir?

15
5
2
1
1
Google Play Store'da milyonlarca uygulama var ve siz de bugüne kadar ilginizi çeken yüzlercesi telefonlarınıza yüklediniz... Peki ya ilk günden bugüne kadar toplam kaç uygulama indirmiş olabilirsiniz? Gelin, bu sorunun yanıtına birlikte bakalım.

Uygulama mağazalarında bulunan milyonlarca içeriğin arasından bugüne kadar birçoğu ilginizi çekti. Çok sayıda uygulamayı cihazınıza yüklediniz ve bir o kadarını da sildiniz. Aradan geçen zamanda ne kadar uygulama indirmiş olduğunuzu biliyor musunuz?

 Tahmin Edebilir Misiniz?

Eminim herkesin bu konuda bir tahmini vardır ama önemli olan gerçek sayıya ulaşabilmek. Android kullanıcılarının şimdiye kadar indirdiği uygulama sayısını öğrenebilecekleri çok kolay bir yöntem var. İsterseniz bu yöntemi anlatmadan önce siz indirmiş olabileceğiniz toplam uygulama sayısı hakkında bir tahmin yapın ve bir yere not alın sonra devam edelim… Çünkü bir tahmin yapıp sonucu görmek inanın daha keyifli oluyor.

 Play Store'da Bulamayacağınız 5 Uygulama!

  

 

 Toplam İndirilen Uygulama Sayısı Nasıl Öğrenilir?

Evet, şaşırmaya hazırsanız ilgili bağlantıyı artık paylaşıyorum. Google hesabınız açıksa sorun yok, buraya tıkladığınızda zaten sayfa karşınıza çıkacak. Göreceğiniz gibi tüm Google servisleri ile ilgili çeterenin tutulduğu yer burası. Burada Play Store bölümüne göz atacağız… Toplam indirdiğiniz uygulama sayısını Play Store başlığı altında görmek mümkün. Diğer bölümlerden altından farklı Google servislerine göz atabilirsiniz. Nasıl, sonuçları sizi şaşırttı mı? 

15
5
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
15
5
2
1
1