• Anasayfa
  • Mobil
  • İngiliz Tasarımcıdan Fütüristik ve Modüler iPhone 8 Konsept Çalışması!

İngiliz Tasarımcıdan Fütüristik ve Modüler iPhone 8 Konsept Çalışması!

0
0
0
0
0
İngiliz tasarımcı Andrew Fox, 2017’de duyurulacak iPhone 8 için fütüristik bir konsept çalışması hazırladı.
Apple fanlarının şu an gözü kulağı iPhone 7’yle ilgili gelecek olan haberlerde. (elbette bizim de) O yüzden en ufak bir tasarım, yazılım ya da donanım özelliğiyle ilgili gelişme olduğunda sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Şu anki haberimiz ise İngiliz tasarımcı Andrew Fox’un iPhone 8’le ilgili somut fikirlerini ortaya döktüğü konsept çalışmasıyla ilgili.

Apple’a olan hayranlığını pahalı, kullanımı kolay, güvenilir, arzu edilen ürünler üreten şirket olarak tanımlayan Fox  (birçok iPhone / iPad / iMac kullanıcısının fikirlerini dışavurduğunu söyleyebilirim), iPhone’un yıllardır benzer tasarımlarla geldiğini fakat iPhone 8 ile Apple’ın bu konuda köklü değişiklik yapabileceğini düşünüyor.

Örneğin iPhone 7’nin kablosuz kulaklıkla gelebileceğine dair söylentilerin varlığından haberi olduğunu söyleyen tasarımcı, iPhone 8’e aşağıdaki gibi sade ve şık bir tasarıma sahip kulaklığın yakışacağını düşünüyor.

LG’nin G5 modelinde olduğu gibi gelecek nesil iPhone’un da modüler yapıda olabileceğini belirten Fox, değiştirilebilir kamera, işlemci, depolama ve pille gelme olasılığından bahsetmiş. Bunların dışında kablosuz şarj, tamamen su geçirmez gövde, çift lensli kamera, OLED ekran ve klasik 4.7 / 5.5 inç büyüklüklerinde ekran alternatiflerine sahip olma ihtimalini belirtmiş. Şaka maka iPhone 8’in modüler yapıda gelmesini ister miydiniz? Mesela Google’ın Project Ara’sı gibi?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0