• Anasayfa
  • Mobil
  • İngiltere’nin Kulüpleri Selfie Çubuğunu Yasakladı

İngiltere’nin Kulüpleri Selfie Çubuğunu Yasakladı

0
0
0
0
0
Günümüzde oldukça yaygınlaşan ve alışkanlık haline gelen selfie (öz çekim) yapmak için kullanılan selfie çubuklarının statlarda kullanımı yasaklanmaya başlandı.
Günümüzde oldukça yaygınlaşan ve alışkanlık haline gelen selfie (öz çekim) yapmak için kullanılan selfie çubuklarının statlarda kullanımı yasaklanmaya başlandı.

Mirror’ın haberine göre Arsenal ve Tottenham Hotspur’un statları olan Emirates ve White Hart Lane’de bundan sonra selfie çubuğu kullanılmayacak. Arsenal tarafından yapılan açıklamaya göre selfie çubuklarının silah olarak kullanılma ihtimalinin olması ve toplum güvenliğini tehlikeye atması nedeniyle böyle bir karar aldıklarını ifade etti.Tottenham Hotspur’un yasak nedeni Arsenal’ın yasak nedeninden biraz daha farklı. Liam adlı bir taraftarın selfie çubuklarının yasaklanması ile ilgili mesajını değerlendiren takım, bu değerlendirme sonucunda bu çubukların kullanımını yasakladığını belirtti. Bu kararın ardından Liam, Twitter aracılığıyla mutluluğunu belirtti. İngiltere’de iki büyük takımından gelen ilk adımın ardından diğer takımlarında benzer bir karar alıp almayacağı merak konusu.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0