• Anasayfa
  • Mobil
  • Instagram'a Facebook Benzeri Haber Kaynağı Sistemi Geldi!

Instagram'a Facebook Benzeri Haber Kaynağı Sistemi Geldi!

1
0
0
0
0
Instagram'a bugünden itibaren Facebook'ta olduğu gibi önce en iyilerin ya da sizin en fazla dikkatinizi çekecek haber kaynağı sistemi getirildi.
Instagram, Facebook tarafından satın alındıktan sonra sahibine benzemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde büyük bir karar ile logo ve tasarımını sıfırdan yenileyen Instagram, şimdi de Facebook'ta olduğu gibi önce en iyilerin ve en beğenilenlerin gösterileceği yeni bir haber kaynağı sistemine bugün itibariyle geçti.

Şu anda genellikle ABD tarafında kullanılmaya başlanan yeni sistem birkaç gün içinde herkese yayılacağı tahmin ediliyor. Yeni sistem ile arama ya da genel deyim ile stalk bölümünde yer alacak en iyiler kısmı sayesinde takip edip etmemeniz önemli olmadan Instagram'da paylaşılan en iyi fotoğraf ve videolara erişebileceksiniz.Ayrıca ana sayfanızdaki fotoğraf sırasının da zamana dayalı yerine Facebook'taki haber akışı sistemi gibi sizin zevklerinize ve beğenilerinize göre sıralanacağı söyleniyor. Kullanmaya başlayınca daha iyi anlayabileceğimiz sistemin yavaş yavaş yayılması devam ediyor. Yani ha bugün ha yarın Instagram'ı açtığınızda bir Facebook havası görürseniz bu sisteme geçmişsiniz demektir.
 
  İnstagram İndir [ÜCRETSİZ]
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0