• Anasayfa
  • Mobil
  • Instagram'a Videoların Kaç Kere İzlendiğini Gösteren Sayaç Geliyor!

Instagram'a Videoların Kaç Kere İzlendiğini Gösteren Sayaç Geliyor!

0
0
0
0
0
Instagram kısa süre içerisinde kullanıcılarına sunacağı sayaç özelliği ile Instagram videolarının kaç kere paylaşıldığını takip edebilmenizi sağlayacak.
Artık dünyanın en büyük resim paylaşım merkezlerinden biri olan Instagram'da her geçen saniye binlerce yeni fotoğraf paylaşımı yapılıyor. Bir süre önce video paylaşımına da destek vermeye başlayan Instagram, arkasına Facebook gibi bir devi almasıyla da büyümeye devam ediyor.

Bu bağlamda yeni bir özelliğini kısa süre içerisinde kullanıma sunacak olan Instagram'a sayaç özelliği eklenecek. Bu sayacın görevi ise paylaştığınız videoların kaç kere izlendiğini göstermek olacak. Yani Snapchat'teki ve Facebook'taki durum gibi diyebiliriz.



Yukarıdaki görselden de görebileceğiniz gibi kaç kere izlendiğini görebileceğiniz paylaşımlar özellikle video paylaşım konsepti üzeirne profillere sahip olan kullanıcıların işine yarayacaktır. Beğeni ve izlenme oranına göre nasıl videolar paylaşabileceklerini görecek olan kullanıcılar buna yönelik içerik hazırlama yapabilecekler.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0