Instagram'a Da Apple Watch Desteği Geldi

1
0
0
0
0
Apple Watch desteği kazanan bir uygulama da Instagram oldu. Neredeyse telefonda yapabileceğiniz tüm özellikleri akıllı saate getiren bu destek ile Instagram için bile telefonunuza bakmaya gerek kalmayacak.
Apple Watch'un piyasaya sahneye çıkışının ardından iOS platformuna gelen uygulama güncellemelerinin büyük çoğunluğu Apple Watch için olmaya başladı. Instagram da kendi bloğunda yayınadığı haber ile Apple Watch desteğini duyurarak bu furyaya katılan uygulamalardan biri oldu.

Fotoğraf eklemek dışında neredeyse her özelliğini kullanabildiğiniz Instagram, bu akıllı saat üzerinden de birçok şeyi yapabilmenize olanak tanıyor.Intagram Blog'da yapılan duyuruyla resmi olarak Apple Watch desteği kanan uygulamanın özellikleri şu şekilde belirtilmiş;

-Instagram'daki takip ettiğiniz profillerin son paylaşımları görebilir, Apple Watch üzerinden parmağınız ile yukarı-aşağı hareket ederek geçişler yapabilirsiniz
-Size gelen yorumları ve beğenileri Apple Watch üzerinden de takip edebilirsiniz.
-"Gönderi Bildirimlerini Aç" olarak favorinize aldığınız profillerin bildirimlerini görebilir, atılan resimlere bakabilir hatta emojiler ile cevap verebilirsiniz.Sonuç olarak uzun uzun cevaplar yazmak ve fotoğraf yüklemek dışındaki tüm özelliklerini kullanabildiğiniz Instagram'da arkadaşlarınz ile otururken elinize telefonu almak yerine Apple Watch üzerinden kısa bir Instagram turu yapabileceksiniz.

Instagram'ın iOS için olan son sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
 
  Instagram iOS Sürümünü İndir

 


Kaynak: Instagram Blog
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0