• Anasayfa
  • Mobil
  • Instagram'ın Android Sürümüne Çoklu Profil Desteği Geldi!

Instagram'ın Android Sürümüne Çoklu Profil Desteği Geldi!

0
0
0
0
0
Instagram'ın Android versiyonunda gelen 7.12.0 sürüm güncellemesiyle beraber çoklu profil kullanım desteği geldi.
Günümüzün en popüler resim paylaşım ağı haline gelen ve Facebook'un sahibi olduğu Instagram'da en büyük sıkıntı çoklu profil desteği olmamasıydı. Birden fazla profil kullanması gereken kişilerin ya gir çık yapması gerektiği ya da Inswogram tarzı uygulamalara başvurduğu durum artık tarih oluyor.

Instagram'ın beta kullanıcılarına ilk olarak sunduğu 7.12.0 versiyon güncellemesi ile artık Instagram'da dilediğiniz kadar profili bağlayabileceksiniz. Kolaylıkla geçiş yapabileceğiniz uygulama ile rahatlıkla çoklu profil kontrolü sağlanıyor.Şu anda sadece Android uygulamasında bulunan bu özellik kısa sürede diğer platformlara da gelecektir. Kullanmak için ise Instagram'daki Profil bölümüne geçip sağ üstteki üç nokta ile gösterilen Ayarlar bölümünden en altta bulunan "Arama Geçmişlerini Sil" yazısının altında "Hesap Ekle" kısmı göreceksiniz. Buradan gelecek açılış ekranı ile kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak yeni profilinizi ekleyebilirsiniz.Daha sonra profil kısmında kullanıcı adınızın üstüne tıkladığınızda eklediğiniz profil görünecek ve buradan kolaylıkla geçiş yapabilir, daha fazla profil de ekleyebilir durumda olacaksınız. 

Şu anda Google Play üzerinden Beta test kullanıcılarına sunulmuş olan bu özelliği dilerseniz aşağıdaki Fobito bağlantısından "Editörün Notu" kısmında bulunan bağlantı ile APK olarak indirebilirsiniz.
 
  Instagram İndir (v7.12.0)


Güncelleme: Arkadaşlar sanırım genel manada fazla yüklenme olması ya da sorun çıkması sebebiyle Instagram şu anda hem APK kuranlar hem de Beta kullanıcılar arasında bu özelliği kaldırdı. Tekrar getirildiği zaman yeni bir haber olarak görebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0