• Anasayfa
  • Mobil
  • Instagram'ın iOS Sürümüne de Çoklu Profil Desteği Geldi!

Instagram'ın iOS Sürümüne de Çoklu Profil Desteği Geldi!

0
0
0
0
0
Instagram'ın daha önce Android cihazlarında deneyip kısa bir süre sonra kaldırdığı çoklu profil desteği bu sefer de iOS'te denenmeye başladı.
Sizlere bir süre önce bu haberimizden duyurduğumuz gibi Instagram, en çok istenen "çoklu profil desteği" özelliğini Android kullanıcıları için getirmiş, ancak kısa bir süre sonra bu özelliği geri çekmişti. Nedeni hala bilinmeyen bu durum sonrası kısa süre içerisinde gelmesi beklenen özellik bu sefer de Instagram kullanıcıları için geçerli oldu. Bazı iOS işletim sistemini kullanan iPhone kullanıcılarında görülen çoklu profil desteği, Instagram'ın bu özelliğini yakında sunacağını garantiledi diyebiliriz.

Ufak ufak sadece bazı kişilere gönderdiği güncellemeler ile testleri yaptığı anlaşılan Instagram'ın bu özelliği ne zaman kullanıcılarına sunacağı merak konusu.Çünkü artık gerek işyeri, gerek yan hesaplar, gerekse başka eğlenceli profili olan kullanıcıların özellikle işine yarayacak olan bu özelliğin sunulması da tahminimce çok zor olmasa gerek. Bu arada siz de iOS bir cihaza ve Instagram profiline sahipseniz Profil > Ayarlar kısmının altında Hesap Ekle/Add Account kısmının olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer varsa şu anda bu özelliği kullanabilecek şanslı birkaç kişiden birisiniz :)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0