• Anasayfa
  • Mobil
  • Instagram, Yeni Güncellemeyle Reklam Odaklı Butonlara Sahip Olacak

Instagram, Yeni Güncellemeyle Reklam Odaklı Butonlara Sahip Olacak

0
0
0
0
0
Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşma odaklı sosyal ağlarından olan Instagram’a yapılacak olan güncellemeyle yeni özellikler eklenecek.
Instagram, reklam gelirlerini arttırmak amacıyla yapılacak olan son güncellemeyle birlikte bazı özellikleri bünyesine katacak.

Web sitelerinde olduğu gibi mobil uygulamalarda da en büyük geliri tabii ki reklamlar oluşturuyor. Facebook’un zamanında satın aldığı Instagram’da, bu zamana kadar reklam odaklı hiçbir durumla karşılaşmamıştık. Zuckerberg de ‘taş mı yiyek arkadaş’ diyerek Instagram’a reklam amaçlı yeni butonlar ekleyecek. 

Yüklenecek olan butonlar alışveriş yap, kaydol, satın al ve yükle olacak. Şimdilik güncelleme gelmediği için dolayısıyla bu özelliklerle ilgili net bir açıklama da yapamıyoruz. Fakat genel olarak baktığımızda bu özellikler sayesinde Instagram hem çok daha fazla kullanıcının kaydolmasını sağlayacak, hem de sponsorlu içeriklerle daha fazla para kazanacak.Güncellemenin gelmesiyle birlikte gelen tüm özellikleri çok daha detaylı bir şekilde araştırıp sizlerle paylaşacağız.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0