Instagram'a Yeni Bir Özellik Geliyor

0
0
0
0
0
Facebook’un Instagram’ı satın olmasından sonra birçok yeni özellik Instagram’ın bünyesine katıldı. Bu doğrultudaki girişimleri devam eden uygulamaya Vine’da olduğu gibi videoları döngüsel şekilde oynatma özelliği eklendi.  
Facebook’un Instagram’ı satın olmasından sonra birçok yeni özellik Instagram’ın bünyesine katıldı. Bu doğrultudaki girişimleri devam eden uygulamaya Vine’da olduğu gibi videoları döngüsel şekilde oynatma özelliği eklendi.  

Bu zamana kadar Instagram’a yüklenen videolar eklendikten sonra bir kez oynatılıyordu. Android ve iOS uygulamalarındaki güncelleme sayesinde ise bu özellik rafa kalkıyor. Tekrardan oynatılan videolar için ekstra bir mobil veri harcamayan Instagram’da, bir kez yüklenen videolar tekrar oynatmaya gerek kalmadan dönmeye devam ediyor. Bu hareketiyle Vine’a rakip olacağı düşünülen uygulamada, tek dokunuşla videoların sesi açılıp kapatılabiliyor.Ayrıca Vine’ın Twitter’ın bir uygulaması olduğunu ve Instagram’ın Hyperlaps adlı bir hızlı video uygulamasına sahip olduğunu da haberimize ekleyelim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0