• Anasayfa
  • Mobil
  • Instagram’da Yakalanma Derdi Olmadan İstediğiniz Kişiyi Takip Etmenizi Sağlayan Uygulama: Instasnoop

Instagram’da Yakalanma Derdi Olmadan İstediğiniz Kişiyi Takip Etmenizi Sağlayan Uygulama: Instasnoop

4
1
0
0
0
Instasnoop, Instagram’da takip listesine almak istemediğiniz ama sürekli ‘neler yapmış acaba’ diye merak ettiğiniz kişileri yakalanmadan stalklayabileceğiniz bir uygulama.
Instagram’da eski sevgililerinizi, küs olduğunuz arkadaşlarınızı takip etmeseniz de ‘acaba ne yapıyor, hangi fotoğrafları paylaşmış’ diye profillerine mutlaka bir göz gezdirirsiniz. Yanlışlıkla yaptığınız bir beğeniyle karşı tarafa koz vermenizi engelleyecek olan Instasnoop, size profesyonel bir stalk deneyimi yaşatıyor. 

Bu uygulamayla merak ettiğiniz kişinin fotoğraflarına yakalanma riski olmadan istediğiniz kadar bakabileceksiniz. Üstelik bunu yaparken hesabı takip etmek zorunda değilsiniz. Ayrıca stalk’ladığınız profilleri liste olarak kaydederek her seferinde Instagram’da arama derdi yaşamayacaksınız. Yani size herhangi bir tehlike yaşatmadan ajanlık yaptırıyor.Uygulama, Olivia Orchowski adında bir model tarafından eski sevgilisinin yeni sevgilisini araştırdığı sırada keşfedilmiş. (uygulamayla ilgili biraz daha derinlere inersek sanki bazılarının işine çok yarayacak gibi duruyor) Instasnoop’un indirme linkine aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
  Instasnoop

 
4
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
0
0
0