İnternet Reklamlarından Fenalık Geçirenlerin İmdadına Opera Yetişiyor!

0
0
0
0
0
İnternet Reklamlarından Fenalık Geçirenlerin İmdadına Opera Yetişiyor!
İnternet reklamlarından bunaldığınızı hissediyorsanız size iyi bir haberimiz var! Gelişmiş reklam bloklama özelliği, Opera tarayıcıda varsayılan olarak sunuluyor.
İnternet reklamlarının hemem hemen herkesin canını sıktığına eminim. “Ne kadar güzel, keşke daha da çok reklam görsem, ekranın her köşesinden bannerlar fışkırsa” diyen birine ben henüz rastlamadım. Her ne kadar güncel kampanyalardan haberdar olmak için reklamlar işe yarasa da, genel istek reklamlardan kurtulma yönünde.

 Eklentiye Gerek Olmadan Reklamsız Web Deneyimi

Bugüne kadar reklamsız bir web deneyimi için, farklı tarayıcılarda üçüncü parti eklentiler kullanılıyordu. Opera ise reklamlardan bunamış kitlenin imdadına yetişecek yeni bir özelliği, tarayacının içine gömülü olarak sunmaya karar verdi. "Opera Reklam Bloklayıcı" olarak adlandırılan yeni özellik, üçüncü parti eklentiye ihtiyaç duymadan reklamları engellemenize yarıyor. Tabii ki tek özelliği bu değil. Aynı zamanda, reklamlardan arındırılmış web deneyimini sizin için daha hızlı olacak şekilde optimize ediyor. Yani, reklamlardan kurtulunca doğal olarak artan web hızınız olabilecek en üst noktaya taşınıyor.
 

 Reklamlı ve Reklamsız Hız Testi!

Opera’nın reklam bloklayıcı özelliğinin kullanımı da oldukça basit ve işlevsel. İstenildiğinde açıp kapatılabilen özellik aynı zamanda reklamlardan kurtulmanın sağladığı hızı da ölçmenize olanak sağlıyor. Reklamların bizi neden verem ettiğinin rakamsal kanıtını görmek isterseniz, bu özelliği kullanabilirsiniz. Opera reklam bloklayıcı, aynı site üzerinde o gün ya da o hafta kaç reklamın bloklandığı gibi istatistiksel veriler de sağlıyor. Opera Tarayıcı’nın masaüstü sürümü için geliştirilen bu özelliğin gelecek güncellemelerde sunulması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0