• Anasayfa
  • Mobil
  • iOS 10 ile Gelecek Olan Yeniliklerden Birkaçı Açıklandı!

iOS 10 ile Gelecek Olan Yeniliklerden Birkaçı Açıklandı!

0
0
0
0
0
iOS 10'un sahip olacağı ilk özellikler açıklandı. Bu bilgilere göre işletim sisteminin yeni sürümü, Apple uygulamalarıyla daha uyumlu olacak.
Apple'ın kendi mobil cihazlarında kullanmak amacıyla üretmiş olduğu iOS işletim sistemi, yeni teknolojilere ayak uydurabilmek amacıyla sürekli olarak yenilenmeye devam ediyor. iOS 9'un bir üst versiyonu olacak olan iOS 10 hakkında bilgiler, işletim sistemi daha kullanıma sunulmadan gelmeye başladı.

iOS 10 hakkında bilinen ilk şey bu işletim sisteminin iPhone 7 ile birlikte Eylül etkinliğinde tanıtılacak olmasıydı. Bunu bilmek (veya tahmin etmek) tabii ki bizler için zor olmadı çünkü Apple'ın yeni teknolojilerinin aynı etkinlikte tanıtıldığını çoğumuz biliyoruz. Ancak iOS 10 hakkında bilinen şeyler, işletim sisteminin ne zaman kullanıma sunulacağıyla sınırlı değil.Bazı kaynakların bildirdiğine göre işletim sistemi, Apple uygulamalarıyla daha uyumlu şekilde çalışacak ve bu uyumluluk artışından ilk nasiplenen uygulama "iPhoto" olacak. Uygulamanın EXIF görüntü formatını yeniden düzenleyebileceği ve fotoğrafları farklı şekillerde işaretleyebileceği belirtildi. Şu an fotoğraflar sadece favori olarak işaretlenebiliyor.

Güncellemeyle gelecek olan bir diğer özellikte aydınlatma özelliği. Bu özellik sayesinde sadece fotoğrafta dokunduğunuz kısım aydınlatılacak, böylece aydınlanacak olan kısımlara siz karar vermiş olacaksınız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0