iOS 7.1.1 ile Gelen Gizli Özellik

0
0
0
0
0
iOS 7.1.1 ile Gelen Gizli Özellik
Geçtiğimiz gün Apple'ın iPhone ve iPad'ler için yayınladığı IOS 7.1.1 güncellemesinde, kullanıcıların işine yarayacak bilinmeyen bir ayrıntı ortaya çıktı.  
Geçtiğimiz gün Apple'ın iPhone ve iPad'ler için yayınladığı iOS 7.1.1 güncellemesinde, kullanıcıların işine yarayacak, bilinmeyen bir ayrıntı ortaya çıktı. 
 
Yeni özelliklerden çok, iOS 7.1'de yaşanan ufak sorunları gideren ve sistem kararlılığını arttıran güncelleştirme, App Store uygulamasında da kullanıcıların işine yarayacak bir yenilik ekledi.
 
IOS 7.1.1 sayesinde App Store'da 'uygulama içi satın alım' barındıran oyunlar veya uygulamalar, mağaza sayfasında belirtiliyor. Böylece telefon sahipleri, uygulamada satın alma işleminin bulunduğuna dair bilgilendirilerek, özellikle çocukların kredi kartlarını sıfırlamasının önüne geçilebilmesi sağlanmış.  
 
Geçtiğimiz zamanlarda telefonu ele geçiren çocukların, oyun içi satın alımlardan dolayı ebeveynlerin kredi kartlarını sonuna kadar doldurduklarına şahit olmuştuk. Apple da kullanıcıları daha fazla bilgilendirerek, kötü olayların yaşanmaması için elinden geleni yapmakta. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0