• Anasayfa
  • Mobil
  • iOS 8.1.1 Sürümünün Ardından Gelen Kullanıcı Şikayetleri

iOS 8.1.1 Sürümünün Ardından Gelen Kullanıcı Şikayetleri

0
0
0
0
0
iOS 8.1.1 Sürümünün Ardından Gelen Kullanıcı Şikayetleri
​Bildiğiniz üzere dün akşam Apple, iOS 8.1.1 güncellemesini yayınladı. Apple kullanıcıları da NeoGAF, Reddit, MacRumors ve Apple destek forumları gibi yerlerde, güncelleme ile ilgili düşüncelerini aktarıyorlar.
Bildiğiniz üzere dün akşam Apple, iOS 8.1.1 güncellemesini yayınladı. Apple kullanıcıları da NeoGAF, Reddit, MacRumors ve Apple destek forumları gibi yerlerde, güncelleme ile ilgili düşüncelerini aktarıyorlar. Apple’dan da gelen açıklamada, iPad 2 ve iPhone 4S’in performansının yükseleceği söylenmişti. Kullanıcılardan da bu yönde olumlu görüşlerini belirtenler oldu. Fakat bunun dışında şikayet eden kullanıcılar da mevcut.
 
Örneğin bir kullanıcı, iOS 8.1.1’den sonra iPhone 5S’inin Wi-Fi’ye bağlanamadığını, güncellemeden önce böyle bir sorun yaşamadığını belirtmiş. Aynı kullanıcıya cevap veren başka bir forum kullanıcısı da, 5S’inde 8.1’den sonra 8.1.1’de de aynı hatanın devam ettiğini vurguluyor.
 
BAML nickli bir kullanıcı, güncelleme yaptıktan sonra ekrana gelen iCloud hesap ayarına giriş yaptığında şifresinin yanlış olduğu uyarısı almış. Ekranı atladıktan sonra ayarlardan giriş yapmaya çalışan kullanıcı, aynı sorunla karşılaşmaya devam etmiş.
 
8.1.1 güncellemesi sonrası, iPhone 6 kullanıcıları da bazı sorunlar yaşamış. iPhone 6’da gelen çağrıların kesilmeye başladığı, Touch ID ile ilgili sorunları olduğu belirtilmiş. Drbdsgn nickli bir kullanıcı, iPhone 6’sında Touch ID’nın açıldığını, fakat dokunmatik kimliğin App Store’da çalışmadığını söylemiş. iPhone 5S’te ve iPad 2 için şarjın çabuk bittiğine yönelik eleştiriler de gelmiş.
 
Spotlight’ta arama yapıldığı sırada uygulamaların gözükmemesi de gelen şikayetlerden bir tanesi.  
 
Şikayetlere genel olarak baktığımızda, farklı iOS cihazlardan şikayetler geldiğini görüyoruz. Sizin son güncellemeden sonra karşılaştığınız farklı sorunlar var mı?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0