• Anasayfa
  • Mobil
  • iOS 8.1.1 Güncellemesi, Hız Sorununu Ortadan Kaldırmadı

iOS 8.1.1 Güncellemesi, Hız Sorununu Ortadan Kaldırmadı

0
0
0
0
0
​iOS’a gelen 8.1.1 güncellemesiyle, özellikle iPhone 4S ve iPad 2’nin çok daha hızlanacağını söylemiştik. Fakat yapılan son testlerden sonra baktığımızda, yeni gelen güncelleme sonrası bu iki cihazdaki yavaşlık devam ediyor.
iOS’a gelen 8.1.1 güncellemesiyle, özellikle iPhone 4S ve iPad 2’nin çok daha hızlanacağını söylemiştik. Fakat yapılan son testlerden sonra baktığımızda, yeni gelen güncelleme sonrası bu iki cihazdaki yavaşlık devam ediyor.
 
Arstechnica’nın yaptığı teste göre iOS 8.1.1 güncellemesi, iOS 8’e göre biraz daha uygulamaların açılış hızlarını artırıyor. Fakat bu hızı iOS 7 ile kıyasladığımızda çok kötü bir tablo karşımıza çıkıyor. Çünkü iOS 7.1.2 güncellemesi, sistemin açılış hızı dahil olmak üzere uygulamaların açılış hızlarında, iOS 8.1.1’i geride bırakıyor.
 
Yeni gelen bir güncellemeden sonra Apple kullanıcıların hala hız sorunu yaşaması, şirket için bir eksi not olarak daha kayıtlara geçti. Eğer aranızda hala iOS 7’ye sahip bir cihazınız varsa, yeni güncellemeye geçiş konusunda ikilemde kalmamanız açısından bu haberin önemli olduğunu düşünüyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0