iOS 8.1.3 Güncellemesi Yayınlandı

0
0
0
0
0
iOS'e bazı sorunları çözen 8.1.3 versiyonlu güncellemesi yayınlandı.
Apple'dan bazı sorunları düzelten ve daha az yer kaplamasını sağlayan 247MB büyüklüğünde yeni bir güncelleme yayınlandı.

8.1.3 versiyonuna yükseltecek olan güncelleme ile mesajlar ve FaceTime için Apple kimliği parolasını girmeyi engelleyen sorunu çözen firma aynı zamanda Spotlight’ın uygulama sonuçlarını görüntülenmemesine sebep olan sorunu da çözdüğü belirtiliyor.

iOS 8.1.3 ile birlikte sistem dosyaları artık daha az yer kaplıyor ve kullanıcılara daha fazla boş depolama alanı bırakıyor.
iPad’ler için ise özellikle çoklu görev hareketlerinin çalışmasını engelleyen sorunların da düzeltildiği belirtilmiş. bunun yanı sıra eğitim için daha fazla konfigürasyon seçenekleri eklediği belirtilen güncellemeyi cihazınıza indirebilmek için Ayarlar > Genel ->Yazılım Güncelleme adımlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızdan iTunes programını kullanarak da yapabilirsiniz. 

Apple cihazlarına gelecek olan bir sonraki güncellemenin iOS 8.2 olacağı ve bu güncellemenin Mart ayında Apple Watch’la birlikte yayınlanması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0