• Anasayfa
  • Mobil
  • iOS 8.2’nin Beta Sürümü ve Apple WatchKit SDK Yayınlandı

iOS 8.2’nin Beta Sürümü ve Apple WatchKit SDK Yayınlandı

0
0
0
0
0
​İki gün önce iOS 8.1.1’i yayınlayan Apple, 8.2’nin test çalışmalarına da hazır. Dün ikinci büyük iOS 8 yükseltmesi için beta sürümünün dağıtımına başlayan Apple, ayrıca 8.2’ye hangi değişikliğin geleceğini de açıkladı.
İki gün önce iOS 8.1.1’i yayınlayan Apple, 8.2’nin test çalışmalarına da hazır. Dün ikinci büyük iOS 8 yükseltmesi için beta sürümünün dağıtımına başlayan Apple, ayrıca 8.2’ye hangi değişikliğin geleceğini de açıkladı.
 
Yeni gelecek olan güncellemenin Apple Watch’u donanımsal olarak doğrudan etkileyeceğini belirten Apple’ın son iOS yazılım güncellemesi, saat için uygulama geliştirmeye imkan tanıyan WatchKit SDK’sını da getiriyor. İlk beta versiyonu 12D436 yapı numarası taşıyan iOS 8.2, yayınlanmasıyla birlikte Apple Watch da piyasaya sürülmüş olacak.


 
Apple Watch’un, 2015 yıllarının başında satışa çıkarılacağını duyuran Apple, dün iOS 8.2 betanın dağıtımıyla birlikte saatin çıkış tarihinin de yaklaştığını haber veriyor. Geliştiricilere uygulamalarını Apple Watch’a uydurmaları için zaman tanıyan Apple, daha önce port çalışmalarına başlayan ESPN, American Airlines ve Instagram’ın Apple Watch’u nasıl kullanacaklarına dair ipuçlarıyla yazılım ekiplerini hareketlendirmeyi planlıyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0