iOS 8.3 Beta Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Apple bu sene kolları fena sıvamış olacak ki daha 8.2'nin tam sürümünü çıkarmadan 8.3 betasını çıkarmış.
Apple firması bildiğiniz gibi iOS sürümleri için ilk başta beta sürümlerini yayınlayarak dileyen kullanıcıların test etmesini sağlar. Yenilikleri önceden keşfetme şansı yakan kullanıcılar geri dönüşleri ve Apple'ın aldığı veriler ile geliştirilmesine katkıda bulunuyor.

Ancak bu sene biraz hızlı olan Apple daha 8.1.3'ü yeni yayınlamışken, yani 8.2'ye geçiş yapmadan 8.3 sürünün betasını yayınladı.iOS 8.1 ile Apple Pay'i ekleyen Apple, iOS 8.2 ile de Apple Watch entegrasyonu sağlayacağı anlaşılmıştı, Şimdi ise 12F5027d yapı numaralı iOS 8.3 sürümü ile CarPlay fonksiyonlarına odaklanacağı anlaşıldı..

Böylelikle CarPlay destekli otomobillerle iPhone arasında 8.3 ile beraber rahat bir kullanım sağlanabilecek. Ayrıca Beta 1 sürümünde fark edilen diğer yenilikle olarak daha kolay ve iki kademeli Google hesabı oturum, yeni emoji seçme ekranı gibi yenilikler ekleyen güncelleme iCloud Fotoğraf Arşivi'ni de beta yerine tam sürüme yükseltilmesini sağlıyor.

Ayrıca ortaya çıkan bilgilere göre beta 5 aşamasındaki iOS 8.2'nin ilk stabil dağıtımını Mart ayında geliyor. iOS 8.3'ün ise yaz aylarının başında dağıtılması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0