iOS 8.3 İçin Jailbreak Sonunda Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Uzun zamamadır beklenen iOS 8.3 Jailbreak sonunda yayınlandı. Tek tıkla Jailbreak yapabileceğiniz uygulama Taig'den geldi.
Daha önce buradaki haberimizde iOS 8.3 için Jailbreak'in Apple'ın iOS 8.4'ü yayınlamasından sonra yayınlanacağını açıklamıştık. Bunun sebebini ise eğer iOS 8.3'te bulunan açık iOS 8.4'te de bulunursa birkaç gün içerisinde iOS 8.4 için Jailbreak'i yayınlamak olarak belirtmiştik.

Fakat birileri bu kadar beklemekten sıkılmış olacak ki iOS 8.3 Jailbreak'i yayınlamış. İlk olarak iOS 8.1.3 ve ardından iOS 8.2 için Jailbreak yapmaya yarayan uygulamayı yayınlayan Taig ekibi, iOS 8.3 için Jailbreak uygulamasını da iOS cihaz kullanıcılarına sundu.Jailbreak yapmak isteyen arkadaşlar buraya tıklayarak PC için olan Taig V2 Jailbreak aracını indirebilir. Nasıl yapıldığı konusuna gelecek olursak, bu uygulama ile tek tıkla Jailbreak yapabiliyoruz. Jailbreak aracını indirdikten sonra programı açın telefonunuzu bağlayın ve sadece "Jailbreak" tuşuna tıklayın cihazınız Jailbreak olacaktır. Unutmadan Jailbreak yaptığınız PC iTunes yüklü olmalı.Fakat aracın haberin yazıldığı tarih itibariyle yeni yayınlanmış olması sebebiyle, serverlar biraz dolu olabilir ve dosyalar yavaş inebilir. Daha sonra denerseniz daha rahat yapabilirsiniz. Android için Root neyse iOS için Jailbreak odur. (Jailbreak'in özgürlüğünün tadını alan iPhone kullanıcıları bir daha Jailbreak'siz iPhone kullanmam diyorlar benden söylemesi.)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0