iOS 8.3'de Uygulama İndirmek Şifresiz Olacak

1
0
0
0
0
Teknoloji savaşına tüm hızıyla devam eden Apple’dan taze haberler gelmeye devam ediyor. 9to5mac sitesinden internete yayılan habere göre, 3. beta sürümü yayımlanan iOS 8.3’e ait olan yeni bilgiler gün yüzüne çıktı. 
Teknoloji savaşına tüm hızıyla devam eden Apple’dan taze haberler gelmeye devam ediyor. Elde edilen görsellere göre, 3. beta sürümü yayımlanan iOS 8.3’e ait olan yeni bilgiler gün yüzüne çıktı. 

Uzun zamandır bu işletim sistemine ait olan değişikleri merakla bekleyen kullanıcılar haberin ortaya çıkmasıyla birlikte rahat bir nefes aldı. 9to5mac’in haberinde App Store’un uygulama indirme hızında fark edilir bir değişiklik yapılacağı yer alıyor. Ancak sitenin iddiaları sadece bu özellikle sınır değil. Touch ID özelliğinden faydalanan kullanıcıların kolaylıkla gerçekleştirebildiği kimlik doğrulama işlemi bu özelliğin bulunmadığı iOS cihazlarda büyük sorun yaratıyordu. Yeni gelen özellikle birlikte bu sorun ortadan kalkacak ve kullanıcılar iTunes içerikleri ve ücretsiz uygulamalar için şifre girmeyecek.Şifre ayarları bölümünden bu özelliği nasıl aktif veya pasif yapabileceğiniz kolaylıkla görülüyor. App Store’u veya iTunes’u sürekli olarak kullanan kişiler düşünüldüğünde bu yeni özellik çok ses getireceğe benziyor.  
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0