• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple Music ile Beraber iOS 8.4 Salı Günü Geliyor!

Apple Music ile Beraber iOS 8.4 Salı Günü Geliyor!

0
0
0
0
0
Apple'ın mobil işletim sistemi olan iOS'in yeni sürümü 30 Haziran Salı günü dağıtıma çıkacak ve Apple Music servisi tüm iOS kullanıcılarına sunulmuş olacak.
Apple'ın WWDC 2015 etkinliğinde en dikkat çeken yeniliklerinden biri şüphesiz Apple Music servisi idi. Spotify ve Deezer'a benzeyen ama bazı detayları ile ön plana çıkan Apple Music, birçok kullanıcının hoşuna gitmiş ve Apple cihazları kullanan kesim tarafından bu iki servisin yerini alacağı, yani Spotify ya da Deezer kullananların bu servisin açılması ile Apple Music'e geçeceği bekleniyor.

30 Haziran 2015 Salı günü saat 18:00 civarlarında dağıtımına başlanacak olan iOS 8.4'ün de gelmesiyle beraber kullanıcılara sunulacak en büyük yenilik Apple Music servisi olacak.Ayrıca Apple'da başkan yardımcılığı yapan Eddy Cue, iOS 8.4 ile gelecek olan Apple Music servisinin ilk etapta iTunes Match'de olduğu gibi 25 bin şarkı içereceğini, iOS 9'un çıkışına kadar ise 100 bin barajının aşılacağı söylenmiş. Yani diğer rakiplerine ciddi oranda üstünlük sağlamaya kararlı bir Apple servisi görmekteyiz.
 


Sonuç olarak iOS 8.4 30 Haziran'da dağıtılmasıyla beraber ülkemizdeki iOS kullanıcıları ilk 3 ay süreli ücretsiz Apple Music servisini kullandıktan sonra 9.99TL'ye bir kişilik, 14.99TL'ye ise 6 kişiye kadar sınırlı aile paketine sahip olarak birçok yeniliği de kullanabilecekler.Bunun yanı sıra Apple Music'in yayın hayatına başlaması ile beraber Apple'ın dünya geneline yayın yapacak olan radyo istasyonlarından Beats 1 de yayına başlayacak. 7/24 yayın yapacak olan bu radyo istasyonu da Apple kullanıcılarını memnun edecektir. Ayrıca sıradaki iOS 9 beta güncellemesi de Apple Music servisine dahil olarak kullanılabilir hale gelecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0