• Anasayfa
  • Mobil
  • iOS 8'de Şimdi de Bluetooth Sorunu Patlak Verdi

iOS 8'de Şimdi de Bluetooth Sorunu Patlak Verdi

0
0
0
0
0
iOS 8'de Şimdi de Bluetooth Sorunu Patlak Verdi
​Tam da Apple’ın iOS 8 ve sonraki güncellemeleri için yoğun mesai harcadıkları haberini yapmışken yeni bir sorun daha patlak verdi. Forumlardan gelen şikayetlere göre iOS 8, Bluetooth bağlantısında sorunlar yaşıyor.
Tam da Apple’ın iOS 8 ve sonraki güncellemeleri için yoğun mesai harcadıkları haberini yapmışken yeni bir sorun daha patlak verdi. Forumlardan gelen şikayetlere göre iOS 8, Bluetooth bağlantısında sorunlar yaşıyor.
 
MacRumors forumundaki Jades takma ismindeki bir kişi, Lexus'la Bluetooth’a bağlanırken sorunlar yaşıyor. Başka bir üye de iOS 8 yüklü iPhone 5S’te Bluetooth’la ilgili sorun yaşadığını, sorunu ancak telefonu baştan başlatarak çözdüğünü söylüyor. Bu bahsedilen sorunların hem iOS 8’i hem de yeni çıkan iOS 8.0.2 güncellemesini etkilediği söyleniyor. Bunların dışında bazı kulaklıkların ve hoparlörlerin de bağlantı sorunu yaşadığıyla ilgili şikayetler geliyor.


 
Şu anda iOS 8.1 güncellemesi üzerinde çalışan Apple, muhtemelen Bluettoth sorununu çözecek. Şu an için geliştiricilerin eline ulaşan güncellemenin ne zaman tamamlanacağıyla ilgili bir bilgi bulunmuyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0