• Anasayfa
  • Mobil
  • iOS 8 Güncellemesi İçin Telefonunuzda Şimdiden Yer Açın

iOS 8 Güncellemesi İçin Telefonunuzda Şimdiden Yer Açın

1
0
0
0
0
iOS 8 Güncellemesi İçin Telefonunuzda Şimdiden Yer Açın
​Geçtiğimiz hafta Salı günü yeni nesil iPhone’larını tanıtan Apple, ayrıca Apple Watch’u da kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Yeni nesil gelecek cihazlar, iOS işletim sistemiyle birlikte gelecek.

Geçtiğimiz hafta Salı günü yeni nesil iPhone’larını tanıtan Apple, ayrıca Apple Watch’u da kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Yeni nesil gelecek cihazlar, iOS 8 işletim sistemiyle birlikte gelecek. (ya neyle geleceğdi)
 
iOS 8’in beta sürümü, haziran ayında düzenlenen WWDC 2014’te geliştiriciler için yayınlanmıştı. Konunun uzmanlarının ilk izlenimleri iOS 8’in iPhone 4S’i, iOS 7’nin iPhone 4’ü yavaşlattığı kadar yavaşlatmayacağı, iOS 8’in daha sade ve fonksiyonlu olacağı yönünde.
 
Açıklamalara göre iOS 8, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus akıllı telefon modellerinde güncellenebilir olacak. Bunların dışında iPad 3, iPad Air, iPad Mini ve iPad Mini Retina tablet modellerine de gelecek olan iOS 8’in yayınlanacağı saati de hemen söyleyelim.

 
Yarın akşam saat 20:00’de telefonunuzun Ayarlar bölümüne girip Yazılım Güncelleme menüsüne tıklayarak iOS 8’i görebilirsiniz. 1 saatlik gecikmenin yaşanabileceği yönünde açıklamalar yapılan güncellemeyle birlikte iPhone’unuzda en az 2.1 GB’lık bir yer ayırmayı da unutmayın.

 iOS 8 yayınlandı! Nasıl yükleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın! 


Kaynak : Silikonvadisi.tv

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0