• Anasayfa
  • Mobil
  • iOS 8 Güncellemesi Öncesinde Yapmanız Gerekenler

iOS 8 Güncellemesi Öncesinde Yapmanız Gerekenler

3
2
2
1
0
iOS 8 Güncellemesi Öncesinde Yapmanız Gerekenler
4 aylık bir beta sürecinin ardından iOS 8 güncellemesi, nihayet bugün Apple kullanıcıları için indirmeye açılacak. Apple, önceki güncellemeleri genelde TSİ saat 20:00 – 23:00 aralığında yayınladığı için, biz de bu saatlerde güncellemenin yayınlanacağını söyleyebiliriz.

4 aylık bir beta sürecinin ardından iOS 8 güncellemesi, nihayet bugün Apple kullanıcıları için indirmeye açılacak. Apple, önceki güncellemeleri genelde TSİ saat 20:00 – 23:00 aralığında yayınladığı için, biz de bu saatlerde güncellemenin yayınlanacağını söyleyebiliriz.
 
Güncelleme öncesinde yapmanız gereken birkaç konu üzerinde duracağız. Öncelikle iCloud ya da iOS cihazınızı bilgisayara bağlayarak yedekleme yapıyorsunuz. Yedeğinizin güncel olmasına dikkat edin.
 
iCloud ile yedek alabilmek için cihazınızın menüsünden
 
Ayarlar / iCloud / Saklama ve Yedekleme bölümüne geçip iCloud Yedekleme seçeneğinin açık olmasını sağlayın ve bu seçeneğin altındaki “Şimdi Yedekle”ye tıklayıp yedeklemeyi başlatın. Yedeklemeyi yaptığınız sırada pil seviyenizin yeterli seviyede olduğundan emin olun. (ne olur ne olmaz cihazınız şarj halinde olsun)
 
Bilgisayarınızı kullanacaksanız, sadece iTunes’a kablo ile bağlanmanız yeterli olacak.


 
iOS 8’le ilgili sizinle bazı bilgileri paylaşmıştık. Güncellemenin yayınlanmasının ardından iOS 8 ile ilgili tüm bilgilere Webtekno üzerinden ulaşabilirsiniz.

3
2
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
3
2
2
1
0