• Anasayfa
  • Mobil
  • iOS 8’in İlk Klavye Uygulaması TouchPal’dan

iOS 8’in İlk Klavye Uygulaması TouchPal’dan

0
0
0
0
0
iOS 8’in İlk Klavye Uygulaması TouchPal’dan
Apple’ın gerçekleştirdiği lansmanın ardından hepimiz merakla acaba iCihazlarımıza nasıl klavyeler gelecek diye beklemeye başladık. Üçüncü parti klavye uygulamalarına izin veren işletim sistemi, artık kullanıcılarını Apple’ın kendi klavyesine mecbur bırakmayacak

Apple’ın gerçekleştirdiği lansmanın ardından hepimiz merakla acaba iCihazlarımıza nasıl klavyeler gelecek diye beklemeye başladık. Üçüncü parti klavye uygulamalarına izin veren işletim sistemi, artık kullanıcılarını Apple’ın kendi klavyesine mecbur bırakmayacak.

Bu haberin ardından Swype, Flesky, Swiftkey ve Adaptxt gibi önde gelen klavye geliştiricileri iOS 8 hamlesi yapacaklarını söylemiş ve iPhone kullanıcılarını daha da meraklandırmıştı. Bu beğenilen isimler arasından fırlayan TouchPal ise işi bir adım daha ileri götürerek iOS 8 için geliştirdiği klavyenin bir de tanıtım videosunu çekmiş (bak sen şu haylaza)

TouchPal’ın yaptığı açıklamaya göre bu klavye uygulaması, kayarak yazı girme özelliğinin yanı sıra siz kelimeyi bitirmeden tahmin etme gibi bir özelliği de var. (bunlar Türkçe’de işe yaramıyor ya) Halihazırda Android cihazlarda kullanılabilen TouchPal, GooglePlay Store’da 150 milyondan fazla indirilmiş.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0