iOS 9.2 Beta 4 Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Apple'ın iOS 9.2 için beta testleri devam ederken yeni versiyonu Beta 4'ü de yayınlayarak yine hata düzeltmeleri ve geliştirmeler içeriyor.
Apple hurra diyebilecek bir hızda iOS 9.2'nin beta sürümlerini yollamaya devam ediyor. Daha birkaç gün önce Beta 3'ü çıkartan Apple, saat 20:00'da da Beta 4'ü yayınladı. iOS 9'daki eksikleri gedikleri çözmek için geliştirmeye devam ettiği iOS 9.2'nin Beta 4 versiyonunda ise asıl geliştirme bizimle pek alakası olmayan Arapça Siri tarafından geliyor.

Siri'nin desteklediği dillere Arapça'yı da ekleyen Apple, bunun yanı sıra Müzik geliştirmeleri de içeriyor. Bunlar WatchOS ile yaşanan bazı senkronizasyon sorununun çözümü ve araç içi müzik dinlemede USB ile sağlanan bağlantılardaki sıkıntı çözümü olarak belirtilmiş.Hali hazırda beta kullanıcısı iseniz direkt olarak klasik güncelleme methodu ile yapabildiğiniz yeni betaya geçiş yapabilirsiniz. iOS 9'a yükseltilen tüm cihazların desteklendiği güncelleme aynı zamanda 9.2'nin de son ayak sesleri olduğunu belirtmiş olalım.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0