Apple iOS 9.2 Sürümünü Yayınladı!

0
0
0
0
0
Apple'ın iOS 9 sürümü serisi yayınlanan iOS 9.2 sürümü ile devam ediyor. Beta testleri sona eren bu sürüm artık tüm iOS 9 uyumlu cihazlara sunuldu.
Apple'ın mobil işletimi olan iOS'in son sürümü iOS 9'unn ardından dağıtılan birçok hatayı giderim ufak tefek yeniliklerin geldiği iOS 9.1'in ardından iOS 9.2'nin beta testleri hemen başlamıştı. Artık Beta sırası biten bu sürüm bugünden itibaren iOS 9 uyumlu tüm cihazlara güncelleme olarak sunuldu!

Liste yapma, çevrim dışı parça kaydetme ve klasik müzik bölümünde dolaşma gibi yenilikler Apple Music için gelirken News uygulaması için ise Top Stories bölümü açıldı. Böylece bu uygulama üzerinden günün en önemli haberlerini tek bir noktadan görebileceksiniz.Ayrıca Mail Drop özelliğini de bu sürümle devreye sokan Apple, iCloud üzerinden müzik arşivinizi de indirme fırsatı sunuyor.  USB kamera adaptörü desteği, iBooks'a birçok yenilik ve bunlar dışında da birçok ufak tefek yeniliğin geldiği iOS 9.2'yi Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme bölümünden OTA yoluyla veya iTunes üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Boyutunun 264MB civarı olduğu ve cihazlara göre değişiklik gösterdiği bu güncelleme iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S ve iPhone 6S olarak telefonlara, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro, iPad Mini, iPad Mini 2 ve iPad Mini 3 tabletlerine ve ayrıca iPod Touch 5 ve iPod Touch 6 için kullanılabilir durumda.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0