• Anasayfa
  • Mobil
  • iOS 9.3.3 Beta 1 Geliştiriciler İçin Yayınlandı

iOS 9.3.3 Beta 1 Geliştiriciler İçin Yayınlandı

0
0
0
0
0
iOS 9.3.3 Beta 1 sürümü geliştiriciler için yayınlandı. Güncelleme genel olarak daha önceki sürümlerde oluşan hata gidermelerini içeriyor.
Geçtiğimiz günlerde sizlerle iOS 9.3.2 güncellemesinin herkese açık şekilde yayınlandığı haberini paylaşmıştık. Apple'ın bazı sorunları gidermek için yayınladığı bu güncelleme bazı sorunları gidermek için yayınlanmış olmasına rağmen sorunlar ortaya çıkarmış hatta bazı iPad modellerinde güncellemenin dağıtımı durdurulmuştu. Apple bu durum üzerine yeni iOS güncellemesinin beta sürümünü geliştiriciler için yayınladı.

iOS 9.3.3 koduna sahip olan güncelleme ilk beta sürecinde Apple geliştiricileri tarafından indirilebilir durumda. Güncellemeden pek fazla beklentide bulunmayın çünkü sürüm numarasında büyük bir farklılık olmayışından anlayacağınız üzere bu güncelleme genel olarak ortaya çıkan sorunları giderme amacıyla yayınlanıyor. Eğer iOS geliştiricisiyseniz iOS 9.3.3 beta 1 sürümünü Apple Geliştirici Merkezi'nden yükleyebilirsiniz.


 

 Apple son dönemde yazılım tarafında sıkıntılar yaşıyor

Bugüne kadar sürekli basit, hızlı ve sorunsuz yazılımıyla kullanıcıların gönlünde taht kurmayı başaran Apple, özellikle iOS 9 ile birlikte yazılımsal sorunlar yaşamaya başladı. Kullanıcılar bazı iOS sürümlerinde tarayıcı kullanamaz hale gelmiş, Apple bu sorunu giderdiği güncellemede yeni bir sorunun doğmasına neden olmuştu. Açıkçası stabil ve sorunsuz olmasıyla övdüğümüz iOS işletim sistemi son sürümlerde sıkıntılar yaşamaya başladı, eğer Apple bu tür yazılımsal sorunlar yaşatmaya devam ederse eskisi kadar stabil olduğu övgüsünü alamayacak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0