• Anasayfa
  • Mobil
  • Apple, Şimdiden iOS 9’un Testlerine Başladı

Apple, Şimdiden iOS 9’un Testlerine Başladı

0
0
0
0
0
Apple’ın geçtiğimiz yıl iOS 8 işletim sistemini çıkarmasıyla başında kara bulutlar dolaşmaya başlamıştı. iOS 8’den sonra iOS 8.0.1, 8.0.2 gibi ufak tefek rütuşların yapıldığı güncellemeler gelmesine rağmen kullanıcılardan şikayetler gelmeye devam etmişti.
Apple’ın geçtiğimiz yıl iOS 8 işletim sistemini çıkarmasıyla başında kara bulutlar dolaşmaya başlamıştı. iOS 8’den sonra iOS 8.0.1, 8.0.2 gibi ufak tefek rütuşların yapıldığı güncellemeler gelmesine rağmen kullanıcılardan şikayetler gelmeye devam etmişti. Hatta iOS 8’le birlikte dahili hafızanın 3.5 GB’a yakın bir alanını işgal etmesi, Apple’ın mahkemelik olmasına bile neden olmultur.

Apple’ın CEO’su Tim Cook, şirketlerinin her yıl yeni bir iOS sürümü yayınlayacağını açıklamıştı. 2015’in ilk günlerini yaşadığımız bu günlerde Apple’ın, iOS 9’la ilgili test aşamasına geçtiğini görüyoruz.

Eski Yunan atasözlerini andıran LetemSvetemApplem.eu adındaki internet sitesinin yayınladığı görsel dışında elimizde herhangi bir veri şimdilik bulunmuyor. Apple’ın yeni işletim sistemi, bu yıl Nisan/Mayıs ayları arasında düzenlenmesi planlanan WWDC 2015 organizasyonunda dünyaya duyurulacak. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0