• Anasayfa
  • Mobil
  • Andrios ile iPhone’unuzu Android’e Çevirebileceksiniz

Andrios ile iPhone’unuzu Android’e Çevirebileceksiniz

0
0
0
0
0
Bu zamana kadar hep Android'in iOS görünümünü sağlayan temalardan bahsetmiştik. Bu sefer de iOS cihazınızı Android görünümüne kavuşturan bir uygulamadan bahsedeceğiz.
Biliyorsunuz ki Apple’ın işletim sistemi olan iOS kapalı ve kişiselleştirilme imkanı oldukça sınırlı. (Jailbreak sağ olsun isteyen bir şeyler yapıyor kafasına göre) Android ise tamamen açık kaynaklı ve kullanıcılar istediği gibi kişiselleştirebiliyorlar. 

Bu zamana kadar Android cihazların iOS görünümüne dönüştürülebileceği temalardan bahsetmiştik. Şimdi ise Jailbreak’li iOS kullanıcıları, Andrios ile cihazlarını Android görünümüne kavuşturabiliyorlar. Bu Tweak ile birlikte iOS’lu telefonlar, Android’in bildirim merkezi, güç menüsü, Widget, müzik oynatıcısı ve sanal menü tuşlarının görünüme kavuşabilecekler.

Tekrar belirtelim, programı kullanabilmeniz için cihazınızın Jailbreak’li olması gerekiyor, fakat iOS 8.3 sürümünde şimdilik Jailbreak bulunmadığını belirtelim.

Andrios’un satışa sunulduğu fiyat ise 3.99 dolar olarak belirlenmiş. Aşağıdaki Andrios'lu iOS cihazının görüntülerini göreceksiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0