• Anasayfa
  • Mobil
  • Harketli Gifleri Google Arama Ekranında Görme İlk Olarak iOS'ta Karşımıza Çıkacak

Harketli Gifleri Google Arama Ekranında Görme İlk Olarak iOS'ta Karşımıza Çıkacak

0
0
0
0
0
Google, iOS sisteminde yeni bir uygulamayı hayata geçiriyor. Artık Google ile gifleri rahatlıkla IOS sistemi üzerinden arayabileceksiniz.
Google’un meşhur tarayıcısı Chrome‘un iOS versiyonu App Store’daki yerini aldığından beri karşımıza pekçok güncelleme ile çıktı. Bildiğiniz gibi bilgisayar dünyasında Chrome, Internet Explorer’ın tahtını sallayabilen ve hatta geçebilen tek tarayıcı. Artık çoğu internet kullanıcısı bilgisayarlarında Chrome kullanıyor. Dolayısıyla iPhone veya iPad’inde standart tarayıcı olarak Chrome kullanmak isteyen bir çok kullanıcı mevcut.

iOS için geliştirilen Chrome’un güzel özelliklerden bir tanesi Google hesabı kullananların tarayıcılarını senkronize etmesi. Yani bilgisayarında, iPhone’unda veya iPad’inde Chrome kullanan ve Google hesabıyla bunları biribirine bağlayan kullanıcılar, bir cihazında açtığı sekmelerin, yer işaretlerinin, vs. otomatik oalrak diğer cihazlara aktarılmasını sağlayabiliyor.Google yeniliklerine tüm hızıyla devam ediyor. 9.0 sürümüne eklenen bir sürü özellik var. Örneğin artık gif arayabileceğiz ve arama ekranında gifleri izleyebileceğiz. Daha android kullanıcıları bu özelliğe sahip değilken Google'ın böyle bir özelliği ilk olarak iOS kullanıcılarının beğenisine sunması dikkatimizi çekti. Diğer eklenen bir özellik ise sevdiğiniz yerel mekanlara ilişkin fotoğraf veya yorum eklemenin kolay yollları dahil edildi. Ayrıca  Google uygulamalarının içinden hafifçe dokunabileceğiniz bir haritayla daha iyi adres arayabilirsiniz.

      
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0