• Anasayfa
  • Mobil
  • iOS İçin Periscope, Önemli Özelliklerle Güncellendi

iOS İçin Periscope, Önemli Özelliklerle Güncellendi

0
0
0
0
0
Son dönemin parlayan uygulamalarından Periscope, daha iyi hizmet için sistemini güncellemeye devam ediyor.
Mobil cihazınız üzerinden canlı yayın yapma olanağı sağlayan ve özellikle Twitter tarafından satın alınıp bünyesine katıldıktan sonra gerek kullanıcı sayısı, gerekse kullanım alanı konusunda büyük bir gelişme gösteren Periscope, sistemini güncellemeye devam ediyor.

Periscope'a son gelen güncelleme iOS platformunda bulunan uygulamaya sunulmuş durumda. Artık iOS'da bulunan Periscope, bildirim aldığınız kullanıcıları kontrol etme imkanı sunacak. Ayrıca iOS'un ''Handoff'' özelliği de uygulamada geçerli olacak. Bu sayede bir cihazdan yayını izlemeye başladığınızda sorunsuz bir şekilde bir başka cihaza geçiş yapabileceksiniz.''Ses kısma'' özelliği de Periscope'un sunduğu bir başka yenilik. Ses kısma özelliği sayesinde beğenmelerinize fazla çekilde yorum yapan kullanıcıların sesini kısabileceksiniz (adamları ''mute'' yapacaksınız işte). Yayın haber kaynağınızında hala gözükecek, ancak canlı yayın ile ilgili herhangi bir bildirim almayacaksınız.

Peki Periscope'u başka bir dil seçeneği ile kullanmak mümkün mü? Yeni gelen özellikler ile evet. Artık profil ayarlarınızdan global listenizde belirecek dilleri istediğiniz gibi seçebileceksiniz. Şimdilik Periscope cephesinden iOS platformuna sunulan yenilikler bu şekilde.

Periscope'u hala indirmediyseniz, aşağıdan uygulamaya ulaşabilirsiniz.
 
 iOS için Periscope

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0