iOS İçin Kolay Klavye Uygulaması: OftenType

0
0
0
0
0
Telefonlarımızda internet kullanırken sık sık girdiğimiz e-mail, adres, şifre gibi sabit bilgilerimi kolaylıkla girmemizi sağlayan bir uygulama: OftenType.
Bazen telefonunuzda yazı yazmak oldukça sıkıcı bir iş olabiliyor. Özellikle sürekli aynı şeyleri yazmak insana çok ağır bir yükmüş gibi gelebiliyor. Örneğin, bir sosyal ağa giriş yaparkan e-mail adresini yazmak gibi bazı temel bilgileri girmekten sıkılabilirsiniz.

Bu soruna çözüm olarak iOS’ta kullanılmak üzere bir uygulama olan OftenType, bu dertleri ortadan kaldıracak gibi duruyor. iOS 8 ile birlikte  klavyelerde kullanılmak üzere 3. parti uygulamalara izin veren Apple sayesinde artık iOS’te çeşitli klavyeler kullanılabiliyor. OftenType’ta bu uygulamalar arasında iyi bir yer edinecek gibi gözüküyor.

İçinde bir çok simge bulunan klavye sayesinde sık sık girdiğimiz e-mail veya adres gibi bir çok sabit bilgilerimizi tek tuşla yazabileceğiz.Örneğin, e-mail simgesini seçerek içerisine kendi e-mailimizi yazıyoruz. Daha sonra giriş yapacağımız sayfaya gelince, bu e-mail simgesine tıkladığımızda otomatik olarak e-mailimiz doluyor. Buna benzer çeşitli simgeler oluşturarak sizde bu küçük akıllı telefon klavyeleriyle çok fazla uğraşmamış olursunuz.


AppStore üzerinden alabileceğiniz uygulama 0.99 dolarlık bir fiyata sahip.
 
 OftenType
 

Kaynak: TheNextWeb
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0