• Anasayfa
  • Mobil
  • iOS ve Android Kullanıcılarının Arasındaki Farklar

iOS ve Android Kullanıcılarının Arasındaki Farklar

1
0
0
0
0
iOS ve Android Kullanıcılarının Arasındaki Farklar
Akıllı telefon pazarında bitmek bilmeyen savaşlardan biriside bu telefonların kullanıcıları tarafından yapılıyor.
Akıllı telefon pazarında bitmek bilmeyen savaşlardan biriside bu telefonların kullanıcıları tarafından yapılıyor. Samsung sevenler ve kullananlar Apple sevenlere söyleniyor, Apple kullananlar ise Samsung kullananlara söyleniyor.

Bu konuda yapılan bir araştırma oldukça detaylı olarak bu akıllı telefonların kullanıcılarını deşifre etmiş. Yapılan araştırmaya göre, iPhone kullanıcıları Android kullanıcılarına göre daha az McDonalds’a gidiyor. Yine Android kullanan kullanıcılar daha çok sigara içiyor. Alkol konusunda iPhone kullanıcıları şarap içmeyi tercih ederken, Android kullanıcıları ise bira içmeyi daha çok seviyor.
Araştırmaya göre iPhone kullanıcıları daha çok uçakla yolculuk yaparken android kullanıcıları otobüs ile seyahat ediyorlar. Dini konularda da ayrılan kullanıcılardan Android sevenler daha çok bir yaratıcının varlığına inanıyorken, iPhone kullanıcılarının arasında inanmayanlar daha fazla.


Maddi olarak ulaşılması güç olan iPhone'un kullanıcılarının bu derece marjinal olmasına anlam veremiyoruz, şarap içiyorlar, uçakla seyahat ediyorlar, bir yaratıcının varlığına inanmıyorlar(bu resmen gavurluk, ayıp!). Oysa Android kullanıcıları bira içip McDonalds yiyor, otobüsle seyahat ediyor. Çok samimi değil mi?

Hatırlatmakta fayda gördüğümüz bir gerçeği de ekleyelim, bu araştırmanın gerçeklik payı oldukça düşük, somut verilerden eksik sadece sözlü bir iddia diyebiliriz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0